Kişisel Site

Anne Çocuk ilişkisi

7 Mart 2016 | Yazar: sohbetodalari | Henüz yorum yapılmamış | 108 views Görüntülenme

Bir an önce bu konu hakkın da bir çok kişinin yorumları sonrası sizler ile paylaşma gereği duydum. Bizler çocuklarımız için her ne kadar gelecekleri açısın dan şüpheci tavırlar sergilesek de çoğu zaman onların ne kadar daha rahat şekilde hareket etmelerini sağlayabiliriz diye de düşünmeden edemiyoruz.

Ülkemiz de bir çok Anne bugün burada yazılanlar kadar olmada da çocukları na karşı çoğu zaman lar da daha sinirsel yapı da olabiliyorlar. Buna istinaden de çocuğumuzun gelecek te bizler için doğru olmayan kararlar verebilmesi mümkün olabiliyor. Sizlerin bu konu da çocuklarınıza karşı şüpheci tavırlardan ziyade daha sakin ve anlaşılır bir dille çocuğunuza gerekli yaptırımlar uygulayarak eğitimlerine destek olabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler :

Benzer Yazılar

Evlat Nedir, Evladım
Nedir evlat? Bir insanın doğum yoluyla sahip olduğu kız veya erkek çocuk mudur? Bu kadar basit tanımlarsanız eğer evet odur. Ya da çoğumuzun hissettiği gibi kalbinden akan sözlerle sebebi hayatımız, can parçamız, ciğer paremiz, geceleri uykusuzluğumuz, gündüzleri neşemiz, varlığı ile sevincimiz, yokluğu ile burukl...
Gençlik Nedir, Gençlik Kavramı
Gençlik, Her şeyde olduğu gibi sahip olunduğunda kıymeti bilinmeyen, yavaş yavaş kaybedildikçe kıymeti anlaşılan, insanların çoğunlukla hayat şartları ve yaşam mücadelesiyle veya okul ve sınavlarda bu dönemini yaşadığının farkına varmadan yaşadığı kısa süreli hayat dilimine verdiğimiz tanımdır Gençlik....

Yorumlar