Kişisel Site

Bedava Sohbet Odaları’nda Sohbet Chat Keyfi

10 Şubat 2016 | Yazar: sohbetodalari | Henüz yorum yapılmamış | 151 views Görüntülenme

Merhaba İrc Sohbet  müptelaları icon smile Odalarda Sohbet Etmenin Keyfi Bildiğiniz gibi günümüzde  kullanıcıların kanallarda belirli kurallar çerçevesinde sohbet etmesine imkan sunmaktadır. Sunucu / web site sahipleri tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmette aslına bakacak olursak site veya irc sahibi açısından baya maliyetlidir. Gerek host maliyeti gerekse web sitesinin seo , tasarım vs. gibi maliyetleri büyük külfetler oluşturmaktadır. Özellikle günümüzde web sitelerine hit kazandırmanın en büyük yolu Google arama motoru tarafından elde edilen hitlerdir ve bunun içinde web site sahipleri gece – gündüz ayrımı yapmadan vaktini pc başında geçirmekte icon smile Odalarda Sohbet Etmenin Keyfi ve bu işe ciddi para dökmektedirler.

Kullanıcılar açısından bakarsak ise hiç bir masrafı / maliyeti olmayan bu keyfi sohbet odaları ‘nda sürdürklerini görmekteyiz. Rekabetinde üst düzeyde olduğunu varsayarsak buradaki en büyük amaç değerli kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bunun içinde tabi ne gerekirse yapmamız gerekmektedir. IRC ‘ yi yani girmiş olduğunuz sohbet platformunu daha keyifli hale getirebilmenin çeşitli yollarını aramaktayız. Bu alanlar arasında radyo kanalı gerçekten klişeleşmiş ve kullanıcılar tarafından büyük rabet görmektedir. İnsanlar sohbet ederken müzik dinlemekten büyük keyifalmaktadırlar. Rahat  Sohbet.NET olarak bu alana gerçekten büyük özen göstermekteyiz. Profesyonel bir radyomuz olmasada kullanıcıların isteklerine yönelik çalışmalar ve aktiviteler içerisinde bulunan bir radyo kanalı yönetimimiz mevcut ve 7/24 hizmet vermektedir.

Tabiki aktivitelerimiz sadece radyo ile sınırlı değildir. IRC üzerinde oyun oynamayı seven kullanıcılarımızı unutmuş değiliz.Chat odaları’da eğlencesi bitmeyen kanallarımızdan bazıları ise oyun kanallarından oluşmaktadır. Soru cevap şeklinde ilerleyen bu aktivitemiz kullanıcılarımızınkeyifli bir sohbet ortamıyakalamasını sağlamakta ve kullanıcılarımızı bilgilendirmektedir. #Oyun kanalımız soru cevap şeklinde işlemekte ve botumuzun sorduğu soruları kullanıcılarımız cevaplayarak puan kazanmaktadırlar. Tabi ipucu sistemi bu kanalın en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Kelime kanalımızda ise bir kelimeyi karıştırarak kullanıcılarımızdan bu kelimeyi bilmesi beklenmektedir. Burada da kullanıcılarımıza bir takım ipuçları verilmektedir. Test kanalımızda ise sistem çoktan seçmeli olarak işlemektedir. Kullanıcımıza soru sorulur ve sorunun altında 5 şık olmak üzere cevaplar yerleştirilir. Kullanıcımız doğru cevabı bulabilirse puan kazanmaktadır.

Farklı aktiviteler üzerinede projelerimizi hayata geçirme planlarımız devam etmektedir. Bunlardan en büyük projemiz Sohbet Odalarımızda kullanıcılarımıza sunmayı düşündüğümüz okey – tavla hizmeti olacaktır. Bu planımızıda hayata geçirebilirsek kullanıcılarımızın sohbet ederken daha çok haz duyacağını tahmin etmekteyiz ve ilerleyen zamanlarda hem bize maddi destek sağlaması amacıyla hemde sizlere hizmet amacıyla film / dizi izlemesitemizide aktif etmeyi planlıyoruz.

Eeeee bizde bu kadar plan varken kullanıcılarımızın boş durmasını da sevmeyiz icon smile Odalarda Sohbet Etmenin Keyfi Bize vereceğiniz en büyük destek projelerimizi takip etmek ve desteklemek olacaktır. Unutmayın ki bunlar sizin için yapılıyor. Sizin daha rahatsohbetedebilmenizi sağlamak ve her bilgiye anında ulaşabilmenizi sağlamak amaçlanmaktadır.

Sohbet odaları olarak bizleri takip etmeye devam etmenizi tavsiye ederiz icon smile Odalarda Sohbet Etmenin Keyfi Çünkü daha açıklamadığımız aktivitelerimiz var icon smile Odalarda Sohbet Etmenin Keyfi

 


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Benzer Yazılar

Muş Chat Sohbet Odaları
İnsanlar normal hayatın verdiği sıkıntılardan biraz olsun uzaklaşmak için çözüm yolları arıyorlar. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir arkadaş çevresi edinmek istiyorlar. Günümüzde artık bu çok kolay bir hal aldı. Teknoloji ve internetin gelişmesiyle bu sorunlarınızı artık çözebilmeniz mümkün. Bunun iç...
Muğla Chat Sohbet Odaları
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla farklı kültürleri, farklı kişileri bir araya toplayan chat siteleri birçok kişiyi bir araya getirmektedir. Bu chat siteleri sayesinde dünyanın her yerinden insanlar aynı platformda buluşarak eğlenceli sohbetler edip, iyi vakit geçirebilmekt...
Mardin Chat Sohbet Odaları
Günümüzde artık internet kullanımının artması ve gelişmesiyle insanların birbirleriyle sohbet edip tanışabilecekleri platformlar çoğaldı. Sohbet odaları da bu platformlardan bir tanesi.Sohbet odaları sayesinde aynı şehirde yaşayan kişiler aynı ortamda tanışma imkanını elde ederler. Mardin Chat Sohbet ’de bu soh...

Yorumlar